-

koncereyra

Komentarze użytkownika

@O polityce francuskiej i jej widocznych, a także znienawidzonych aspektach (21 lipca 2018 08:53)

Jak to się stało że Francja, która przed wojną była symbolem bogactwa i potęgi dziś nie jest przez nas w Europie traktowana poważnie? Jeszcze do lat '70 ich dobrobyt budził zazdrość, ale dziś patrzymy na serio na Wielką Brytanię (która ma swoje własne problemy, a II WŚ w zasadzie też przegrała) i onegdaj rozgromione zupełnie Niemcy.

Czy to nasze złudzenie o słabości Francji dziś, czy może Bobkowski i spółka przed wojną za bardzo ulegali urokowi "douce france"?

koncereyra
21 lipca 2018 11:53

@O filozofii pracy i sprzedaży pakietowej (2 lutego 2018 09:27)

Myśle, że Autor ma dużo racji, że trzeba trochę przeczekać - ale mnie zastanawia inna rzecz - gdzie "dobra zmiana" rekrutuje tyle niepełnosprawnej intelektualnie kadry, by robić takie numery z oświadczeniami premiera na youtube, jak to że w Katyniu mordowali Niemcy, albo że miesza kwestie obozów w napisach po angielsku (bo używa automatycznego tłumaczenia i rozpoznawania mowy).  Najlepsze pieniądze robi się na słomianych  MaBeNach

koncereyra
2 lutego 2018 17:53

@Tomasz Mackiewicz w krainie kłamczuchów (30 stycznia 2018 08:47)

Po pierwsze neurobiochemiczny aspekt himalaizmu jest doskonale znany: endorfiny wydzielane przy wisiłku działają jak heroina, a "haj" dopaminowy który mamy gdy zdobywamy kolejne szczyty i postawione sobie cele można osiągnąć innym białym proszkiem - kokainą.

Nie mówię, że sport i ruch jako taki jest zły, ale sporty ekstremalne to domena "adrenaline junkies" więc ludzi którzy mają tendencje do uzależnień.

Drugi aspekt, to (matki) żony (i konchanki) himalaistów - pewną pulę kobiet pociągają mężczyźni "z pasją" (czyli tacy co mają żonę i rodzinę gdzieś), tak jak niektóre kobiety są permamentnymi ofiarami przemocy w kolejnych związkach, bo tylko mężczyzna który raz ją  bije a raz przynosi kwiaty zaspokaja po ...

koncereyra
30 stycznia 2018 13:14

@Przesuwanie za granicę legalności, czyli ofiary ONR vs ofiary Simona Mola (24 stycznia 2018 09:14)

Pomijając wszystkie dziwne fakty świadczące o prowokacyjnej roli Rybaka, Dumy&Nowoczesności itd, to wbrew pozorom wg mnie zakończy się to klęską miłośników TVNu, bo za pół roku wyjdzie, że da się wsadzać neonazistowskich prowokatorów do więzienia i że znowu PiS zrobił coś co PO nie potrafiło/nie chciało.

 

koncereyra
24 stycznia 2018 18:37

@Czy zwolennicy Antoniego Macierewicza mają mentalność hinduskich pariasów? (10 stycznia 2018 09:03)

Głównym niemerytorycznym powodem było to, że Macierewicz "nie grał zespołowo" i de facto stawiał prezydenta w mocno niezręcznych sytuacjach, które umniejszały role stanowiska (pierwszego urzędnika RP) przez hasła typu "jak prezydent ma pytania wątpliwości może przyjść do MON i wszystko wyjaśnimy". Prywatnie to mogą się nienawidzić i pluć sobie do zupy, ale publicznie muszą przestrzegać reguł urzędnicznej gry

koncereyra
10 stycznia 2018 10:38

@Dekonstrukcja rządu, czyli kto widział Prezesa Kaczyńskiego? (9 stycznia 2018 18:08)

Ale tak w prakyce, poza liberalizacją przepisów o drzewach (z której z resztą PiS się bez sensu wycofał)  to co (były) minster Szyszko zrobił istotnego? Bo do mojej świadomości dotarła tylko kwestia kornika w puszczy.

koncereyra
9 stycznia 2018 21:59

Strona 1 na 1.